O mnie

marzenna-kruk-636x680.jpg

Od ponad trzydziestu lat pracuję jako psycholog i psychoterapeuta wspierając osoby w ich rozwoju i zmianie. Moimi klientami są osoby dorosłe, młodzież, rodziny i pary.

Jestem psychologiem klinicznym /Certyfikat KRP Nr 0004/ psychoterapeutą i specjalistą w zakresie psychosomatyki i przeciwdziałania przemocy /Certyfikat PTP Nr 95/.

Swoje doświadczenia zawodowe zdobywałam pracując w poradni zdrowia psychicznego, w poradni psychologiczno-pedagogicznej, na oddziale leczenia uzależnienia i współuzależnienia oraz w klinice psychiatrycznej. Przez wiele lat prowadziłam też wykłady dla studentów. Aktualnie prowadzę własną praktykę psychologiczną.

Zarówno w swojej pracy zawodowej jak i w prywatnym życiu wyznaję zasadę integralności psychiki i ciała. To co dzieje się w psychice często manifestuje się w różnych objawach psychosomatycznych, poziomie energii i w obrazie ciała. I odwrotnie, struktura i postawa ciała oraz stan somatyczny mają duży wpływ na nasz dobrostan, sposób funkcjonowania i osobowość.

W procesie psychoterapeutycznym skuteczna zmiana dotyczy poprawy funkcjonowania zarówno na poziomie psychiki jak i ciała oraz energii życiowej.

Prowadząc psychoterapię pracuję głównie w nurcie behavioralno-poznawczym, EMDR, korzystam z terapii schematu, Analizy Bioenergetycznej A.Lowena, psychoterapii M.Ericksona i terapii systemowej.

Bądźmy w kontakcie
Sprawdź jak dojechać

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.